POGLEDAJTE KAKO SU NAVIJAČI POZDRAVILI KOVAČA: / Od danas više nitko ne sumnja tko će voditi Bayern iduće sezone

Za Bayern je ovo 19. naslov pobjednika Kupa do kojega je stigao u svom 23. finalu

25.5.2019.
22:45
Screenshot

Bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije NikoKovač osvojio je dvostruku krunu u Njemačkoj ove sezone s Bayernom iz Muenchena. nakon što je prije tjedan dana proslavio naslov prvaka u subotu je stigao do trofeja i u Kupu. Bayern je u finalu igranom na Olimpijskom stadionu u Berlinu svladao RB Leipzig sa 3-0 (1-0).

KOVAČ OSVOJIO DVOSTRUKU KRUNU I UPISAO SE U POVIJEST: /

Nakon prvenstva Hrvat uzeo i Kup, Bayern pomeo Leipzig u finalu

Navijači su ovaj njegov trijumf pozdravili skandiranjem imena prvog čovjeka u povijesti njemačkog nogometa koji je dvostruku krunu sovjio kao nogpometaš i trener i koji je s dva različita kluba dvije godine zaredom osvojio Kup.