RAPSODIJA U PLAVOM / Pogledajte kako je čudesni Erling Haaland u samo dvije minute zabio dva gola i bacio Gvardiola i ekipu na koljena

Nevjerojatni Norvežanin je dva puta u tri minute matirao vratara Leipziga i Njemcima gotovo zatvorio vrata četvrtfinala

14.3.2023.
21:51

Manchester City i RB Leipzig igraju uzvratnu utakmicu osmine finala. Prvi dvoboj je završio remijem 1:1, a naš Joško Gvardiol je briljantnu predstavu u kojoj je zaustavio Haalanda podebljao i pogotkom.

MAN. CITY I INTER U ČETVRTFINALU LP /

Čudesni Erling Haaland zabio pet komada i potopio Gvardiola i ekipu, Nerazzurri se provukli u Portugalu

Danas se stvari za našeg reprezentativnog stopera i njegovu ekipu razvijaju nešto drugačije. U prvih 20 minuta se mreže nisu tresle iako je City bio bolja momčad na terenu da bi onda u samo tri minute bljesnuo norveški stroj za golove Erling Braut Haaland i zabio dva pogotka čime je na koljena bacio suparnike.

Prvo je mrežu Leipziga zatresao snažnim udarcem s bijele točke. Gol pogledajte OVDJE.

A samo tri minute kasnije, izmaknuo je pažnji obrane Leipziga, točnije, našeg Joška Gvardiola i prvi stigao do odbijene lopte nakon udarca De Bruynea te je glavom pospremio u mrežu.