TUDOR PREPORODIO KALINIĆA / Verona uzela bod na gostovanju kod fenjeraša, omraženi bivši Vatreni dvaput zabio i odigrao utakmicu za pamćenje. Pogledajte njegove golove

Verona u 5. kolu Serije A igra protiv Salernitane

22.9.2021.
19:25

Verona je u 5. kolu Serije A odigrala 2:2 na gostovanju kod zadnje momčadi na ljestvici Serije A Salernitane, a oba pogotka za sastav koji vodi hrvatski strateg Igor Tudor zabio je bivši napadač hrvatske reprezeentacije Nikola Kalinić.

POČETAK IZ SNOVA /

Tudor napravio senzaciju u Italiji, u debiju na klupi Verone srušio je Mourinha i nanio mu prvi ovosezonski poraz

Ovo je druga utakmica Verone pod vodstvom Tudora, koji je preuzeo taj klub prošlog tjedna. Podsjetimo, u debiju je Tudor s 3:2 pobijedio tada vodeću momčad prvenstva Romu na čijoj klupi sjedi slavni Jose Mourinho.

'Kale' briljirao

Verona je povela u sedmoj minuti kada je Kalinić pogodio iz blizine nakon prodora i ubačaja Gianluce Caprarija

Taj gol možete pogledati OVDJE.

Dvadesetak minuta kasnije Kalinić je zabio za 2:0. Tada ga je proigrao Ivan Ilić, nakon čega je hrvatski centarfor sam izašao pred golmana Salernitane i lijepo ga prebacio.

Drugi Kalinićev pogodak pogledajte OVDJE.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena napadač Saletnitane Cedric Gondo je smanjio na 2:1 i tim je rezultatom završeno je prvo poluvrijeme.

Kalinić je na terenu bio do 56. minute, kada je Tudot umjesto njega uveo Giovannija Simeonea.

Rezultat 2:1 za Veronu stajao je na semaforu do 76. minute kada je Salernitana uspjela izjednačiti. Gol za konačnih 2:2 zabio je Mamadou Coulibaly.

Nakon ovog remija Verona je 14. momčad na ljestvici Serije A, dok je Salernitana i dalje zadnja.