ružne scene iz turske / Pobješnjeli huligan upao na teren i divljački izudarao suca, utakmica prekinuta u 87. minuti

Nakon nemilosrdnog nasrtaja podivljalog huligana na linijskog suca, utakmica je prekinuta, samo tri minute prije no što je trebala regularno završiti

25.4.2016.
10:06

Susret 30. kola turske Superlige između Trabzonspora i Fenerbahčea ponudio je scene koje nikako ne želimo gledati na nogometnim travnjacima.

Igrala se 87. minuta i gosti su imali vodstvo od 4-0, kada je jedan navijač domaće momčadi utrčao na teren i s leđa napao suca uz gol liniju.

Podivljali huligan oborio ga je na zemlju i zatim ga počeo cipelariti, sve dok do njega nisu došli redari i odvukli ga s terena.

Utakmica je nakon toga prekinuta, samo tri minute prije no što je trebala regularno završiti, no najvjerojatnije će biti registrirana rezultatom koji je u to vrijeme stajao na semaforu.

Inače, na vrhu ljestvice turskog prvenstva nalazi se Bešiktaš sa 70 bodova, Fenerbahče na drugom mjestu ima 64 boda, a Trabzonspor se s 37 bodova nalazi na 11. poziciji.