gol za pamćenje / Petković majstorijom donio Dinamu pobjedu nad Lokomotivom i 'odlijepio' ih na vrhu ljestvice

Jedini pogodak na susretu zabio je napadač Bruno Petković u 16. minuti susreta, a kakav je to pogodak bio!

11.11.2018.
20:30
Goran Stanzl/PIXSELL

U susretu 14. kola Prve HNL Dinamo je na gostovanju pobijedio Lokomotivu sa 1-0.

Modri su imali slobodan udarac na 40-ak metara od gola, Hajrović je ubacio u šesnaesterac, bila je to visoka lopta, no ne i za Petkovića. Napadač Dinama izveo je škarice u trenutku dok mu je lopta bila iznad glave i u maniri Cristiana Ronalda rasparao mrežu vratara 'lokosa'.

Pogodak koji svakako vrijedi pogledati više puta!

Ovim rezultatom Dinamo je na vrhu ljestvice pobjegao Lokomotivi za osam bodova. 'Modri' ih imaju 36, a njihov gradski suparnik 28.