PERIŠIĆ JE NAKON JUČERAŠNJEG POGOTKA HEROJ INTERA: / 'Ivan je konačno Grozni, navijači vole ovu tvoju verziju'

6.2.2021.
9:35

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zabio je drugi gol Intera na gostovanju kod Fiorentine u 21. kolu talijanske Serie A. Utakmica je završila rezultatom 2:0 za Inter, čime je crno-plavi milanski klub zasjeo na vrh ljestvice Serie A. Prvi pogodak postigao je Barella u 31. minuti.

Perišić je svoj pogodak postigao u 52. minuti nakon brze školske akcije Intera. Barella je sjajnom loptom u prostor pronašao Hakimija koji je s desnog boka odlično uočio Perišića na drugoj stativi.

Perija se našao sam na drugoj strani, zaboravila je obrana Fiorentine na njega i nije imao težak posao pospremiti loptu u mrežu. Njegov pogodak pogledajte OVDJE. Perišić je napustio igru u 80. minuti, a zamijenio ga je Darmian. Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu za Inter koji ima na ljestvici bod više od Milana. Rossoneri u nedjelju igraju protiv Crotonea.

[VIDEO] PERIŠIĆA BLATILI CIJELU UTAKMICU, A ONDA JE ZABIO GOL: /

Pogledajte kako je Vatreni pogodio za Inter

Ivan Grozni

Nastup Perišića prokomentiran je u tekstu uglednog tlaijanskog sportskog lista La Gazzetta dello Sport.

"Pazite na Perišića, Ivan je konačno postao „Grozni“. Inače ne voli pred kamere, ali sinoć je stao pred njih jer on mora nakon 191 utakmice za Inter bar pokušati biti vođa ove momčadi“, navodi Gazzetta koja je citirala izjavu Perišića.

"Prvi smo na tablici, to je ono što se sad računa. I sad idemo po pobjedu protiv Juventusa“, najavio je Perišić.

Također, ugledni talijanski sportski list navodi kako je Perišić, nakon osvajanja svih mogućih trofeja prošle sezone s Bayernom, igrač koji bi Inter trebao podići do razine vrhunske momčadi.

"Ivane, navijačima Intera se sviđa ta nova verzija. Tu tvoju verziju momčad će itekako trebati u Torinu“, zaključuje Gazzetta svoj tekst.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.