NESHVATLJIVA REAKCIJA / Perišić bacio loptu svom golmanu, on tragikomično pogriješio i odveo Inter u poraz, pogledajte kako je to izgledalo

Inter je izgubio na gostovanju u Bologni 2:1 i propustio preuzeti vodstvo na tablici Serie A

27.4.2022.
23:19

U zaostaloj utakmici 20. kola Serie A nogometaši Intera poraženi su na gostovanju u Bologni s 2-1 i tako su ostali na drugom mjestu ljestvice s dva boda zaostatka iza vodećeg Milana.

PRAVI MAJSTOR /

Ivan Perišić je nezaustavljiv: Pogledajte kakvu je golčinu zabio u super važnoj utakmici za Inter

Za Inter utakmica u Bologni nije mogla početi bolje, jer je u 3. minuti hrvatski reprezentativac Ivan Perišić sjajnim, razornim i preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio mrežu domaće momčadi za vodstvo. No, to je ostao jedini udarac koji domaći vratar Skorupski nije uspio zaustaviti.

Bologna je izjednačila u 28. minuti, kad je Marko Arnautović nadskočio svog čuvara i glavom pogodio za 1-1, a pobjedu domaćinima u 82. minuti donio je Sansone nakon velike pogreške golmana Nerazzurra Ionuța Radua, koji je u ovoj utakmici na vratima mijenjao kapetana Samira Handanovića.

Sve je počelo tako da je Perišić izveo aut duboko u svojoj polovici i bacio loptu prema svojem golmanu Raduu, koji je bio u svom petercu.

Kad je lopta došla do Radua, on ju je htio proslijediti na drugu stranu, ali promašio ju je i lopta se kotrljala prema gol liniji gdje je na nju naletio Sansone i zakucao je u mrežu.