POGLEDAJTE MAJSTORIJU / Pašalić započeo akciju u svojoj polovici pa nakon dva dodavanja sam izbio pred golmana i hladnokrvno zabio

Pašalić je zabio gol kojime je Atalanta smanjila zaostatak za Torinom na 3:4

27.4.2022.
22:09

Nogometaši Atalante u zaostaloj utakmici 20. kola Serie A na svojem terenu su odigrali 4:4 s Torinom.

PRAVI MAJSTOR /

Ivan Perišić je nezaustavljiv: Pogledajte kakvu je golčinu zabio u super važnoj utakmici za Inter

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 2:2, a u nastavku je Torino stigao do prednosti od 4:2, no to su vodstvo imali samo deset minuta, od 68. do 78., kada je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić smanjio na 4:3.

Pašalić je u polovici Atalante započeo akciju, dodao Murielu i otrčao sve do protivničkog šesnaesterca, gdje mu Muriel vraća loptu, izbio pred golmana te hladnokrvno zabio.

OVDJE možete pogledati taj pogodak.

Do kraja utakmice Atalanta je uspjela izjednačiti, za 4:4 je zabio Muriel u 84. minuti iz penala i tim je rezultatom završena utakmica.