PALAC DOLJE: / Pogledajte kakvu su poruku Demoni poslali Igoru Pamiću

U dvoboju 11. kola Prve HNL u Puli su nogometaši Istre 1961 svladali zagrebačku Lokomotivu s 2-1 (1-1). Tako se Istra osvetila Lokosima za teški poraz u srpnju kada su s 6:1 pregaženi u Zagrebu.

27.9.2015.
20:00
Dusko Marusic/PIXSELL

Gosti su poveli pogotkom Franka Andrijaševića u 26. minuti, a tri minute prije kraja prvog dijela iz gužve je izjednačio Nikola Žižić.

U 87. minuti je igrač Lokomotive Marko Kolar pogodio vratnicu, da bi Istra u sudačkoj nadoknadi stigla do pobjede kada je Đurić opet ubacio iz slobodnog udarca, a u velikoj gužvi pred Zelenikom najbolje se snašao Stefan Nikolić.