KADAR ZA PAMĆENJE / Ovo je slika koja svim realovcima tjera suze na oči: Fantastični trojac Real Madrida ponovno zajedno

Trojac koji je zajedno osvojio 18 trofeja ponovno je zajedno, pa barem i na slici...

27.7.2023.
9:47

Nogometaši Real Madrida noćas su po našem vremenu u američkom Houstonu pobijedili Manchester United 2-0 u pripremnoj utakmici za novu sezonu, a Jude Bellingham zabio je svoj prvi gol za Madriđane.

MARCA /

'Poklonite se novom Zidaneu. On igra kao anđeo, paklen je nogometaš iako mu je tek 20.'

MARCA /

Engleski vezni igrač Bellingham, koji je došao u Madrid u lipnju iz Borussije Dortmund u iznosu od 103 milijuna eura plus bonuse, postigao je gol nakon samo šest minuta igre, na dodavanje njemačkog braniča Rudigera.

Bellingham je primio loptu u jednom natrčavanju i ekspresno lobao golmana Uniteda s nekih 16 metara.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić je odigrao 65 minuta, a drugo poluvrijeme za Španjolce upisao je Toni Kroos.

Nakon utakmice, dvojac je otišao do Casemira, od prošlog ljeta člana Manchester Uniteda, i tako je nastala slika za pamćenje. Trojac koji je zajedno osvojio 18 trofeja ponovno je zajedno, pa barem i na slici.