KOLO SREĆE SE OKREĆE / Otvara li se našem Anti velika šansa? Čovjek koji je Rebiću uzeo mjesto u momčadi saznao katastrofalne vijesti

Rafael Leao je s 12 pogodaka šesti strijelac Serie A ove sezone, a i u utakmicama Lige prvaka bio je nositelj Milanove igre

9.5.2023.
18:23

U srijedu će nogometaši Milana i Intera odigrati prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka, a još je uvijek nepoznato hoće li za Milan zaigrati Rafael Leao, jedan od njegovih najboljih igrača.

VELIKA TRI BODA /

Inter u borbi za Ligu prvaka pokorio Rim i upisao četvrtu uzastopnu pobjedu: Kapetan Brozović odigrao 90 minuta

„O tome ćemo odlučiti na dan utakmice. Šansa za njegov nastup postoji, a ako neće moći startati u utakmicu, onda vjerojatno neće biti ni na klupi“, rekao je trener Milana Stefano Pioli o portugalskom nogometašu dan prije gradskog obračuna.

U nedavnoj pobjedi 2-0 protiv Lazija Rafael Leao je morao napustiti travnjak nakon samo jedanaest minuta igre zbog ozljede aduktora. U ponedjeljak Leao nije uopće trenirao, dok je u utorak trenirao po posebnom programu, odvojen od ostatka momčadi.

Rafael Leao je s 12 pogodaka šesti strijelac Serie A ove sezone, a i u utakmicama Lige prvaka bio je nositelj Milanove igre. Protiv Napolija u četvrtfinalnim susretima nije bio strijelac, ali je bio ponajbolji igrač u rušenju novog talijanskog prvaka.

još nije poznato tko bi mogao zamijeniti Leaoa ako on uistinu neće moći zaigrati protiv Intera, no jedan od igrača koji konkurira za tu poziciju je i hrvatski ofenzivac Ante Rebić. Upravo je od njega Leao preuzeo tu momčad u prvih 11 Rossonera, a sada bi Rebić njemu mogao uzvratiti istom mjerom.

„Ako smo izbacili Napoli onda smo sposobni izbaciti i pobijediti bilo koga u Ligi prvaka“, rekao je u najavi gradskog derbiju protiv Intera trener Milana Stefano Pioli.