VELIKA TRI BODA / Inter u borbi za Ligu prvaka pokorio Rim i upisao četvrtu uzastopnu pobjedu: Kapetan Brozović odigrao 90 minuta

nterov kapetan Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu

6.5.2023.
20:33

Važnu pobjedu ostvario je milanski Inter u 34. kolu Serie A svladavši u subotu s 2-0 Romu na Olimpijskom stadionu u glavnom gradu Italije.

'SRBI SU RATNIČKI NAROD' /

Bizarne izjave legende Zvezde nakon masakra odjeknula u Srbiji: 'Događalo se i da su pucali jedni na druge'

Gosti su poveli u 33. minuti, kad je na ubačaj Denzela Dumfriesa loptu u mrežu poslao Federico Dimarco. Četvrtu uzastopnu pobjedu Intera potvrdio je u 74. minuti Romelu Lukaku.

Interov kapetan Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu.

Inter je treći sa 63 boda, koliko ima i četvrti Juventus, ali Stara dama ima utakmicu manje. Roma je sa 58 bodova ostala na sedmoj poziciji i propustila priliku ozbiljnije se uključiti u borbu za mjesto u Ligi prvaka.