OSJEČANI DEMOLIRALI LOKOMOTIVU U GRADSKOM VRTU ZA POVRATAK NA TREĆE MJESTO: / Marić ostao 'capocannoniere'

Osijek je sada treći s 30 bodova, 11 manje od vodećeg Dinama, dok je Lokomotiva peta s 28 bodova

8.12.2019.
17:23
Dubravka Petric/PIXSELL

U utakmici 18. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka svladali Lokomotivu s 4:0 i probili se na treće mjesto ljestvice.

Utakmica je igrana u uvjetima na granici regularnosti, po gustoj magli. Osijek je do vodstva došao u 55. minuti kada je gostujući igrač Petrak igrao rukom u kaznenom prostoru, a Mirko Marić je sigurno realizirao jedanaesterac.

BURIĆ NAKON JOŠ JEDNE NEUVJERLJIVE HAJDUKOVE PREDSTAVE: /

'Moramo iz ovoga izaći pozitivni'

U 62. minuti je napadač Lokomotive Lirim Kastrati zaradio crveni karton, a pobjedu Osijeka potvrdio je Marin Pilj u 78. minuti. U 82. minuti Mađar Laszlo Kleinheisler postiže treći gol, a Petar Bočkaj i četvrti pogodak za više nego uvjerljivu pobjedu Osječana u srazu klubova koji se bpore za Europu.

Osijek je sada treći s 30 bodova, 11 manje od vodećeg Dinama, dok je Lokomotiva peta s 28 bodova. Mirko Marić je na prvom mjestu ljestvice strijelaca s 11 golova, a iza njega je Mislav Oršić s 9.

Dvoboj se igrao na stadionu Gradski vrt, a sudio je Bebek iz Rijeke.