OSIJEK SLAVIO I PREUZEO DRUGO MJESTO LJESTVICE: / Mioč, Grezda i Bočkaj donijeli Rudešu nove probleme

Nova uvjerljiva pobjeda Osijeka, novi poraz posljednjeplasiranog Rudeša

9.12.2017.
19:17
PIXSELL

U susretu 19. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka pobijedili Rudeš s 3-0 (0-0) i došli na drugo mjesto ljestvice. Osječani su u prvom dijelu promašili veliki broj prilika, a do vodstva su došli u 55. minuti kada se branič Benedikt Mioč najbolje snašao u kaznenom prostoru i napokon pogodio mrežu Rudeša. U 64. minuti igrač Rudeša Karlo Kamenar je pogodio vratnicu, a u 74. minuti Eros Grezda je zabio za 2-0 na asistenciju Dmitra Lope. U 85. minuti Petar Bočkaj postiže majstorski gol iz slobodnog udarca što je bio i najljepši potez na utakmici.