Milan Badelj otkrio što Hrvatska mora napraviti za pobjedu protiv Češke
Pobjeda hrvatske nogometne reprezentacije u ogledu s Turskom već je arhivirana i pred igračima koje vodi Ante Čačić novi je ispit. U petak s početkom u 18 sati sastaju se Hrvatska i Češka.
Za službenu internetsku stranicu Hrvatskog nogometnog saveza utakmice protiv Turske prisjetio se Milan Badelj koji je i najavio nadolazeći ispit i otkrio na koji način u kampu u Deauvilleu hrvatska reprezentacija provodi slobodno vrijeme.
"Češka je kompaktna momčad protiv koje će nam biti jako teško igrati i protiv koje ćemo se morati jako dobro potruditi kako bi stvorili prilike koje smo stvorili protiv Turske. No, ukoliko mi budemo igrali kao što smo igrali protiv Turske i ukoliko budemo za nijansu bolji, vjerujem u našu pobjedu", kazao je Badelj uz dodatak da je atmosfera koja u krugu najboljih hrvatskih nogometaša izvrsna:
"Atmosfera je sjajna, ponajviše zbog utakmice protiv Turske. Pobjeda uvijek diže atmosferu i u boljem raspoloženju sada dočekujemo sljedeću utakmicu."
EP RUKOMET