OBRAČUN HRVATA U PALERMU: / Perišićev i Brozovićev Inter jedva slomio otpor davljenika

Nogometaši Intera upisali su minimalnu pobjedu na gostovanju kod Palerma.

22.1.2017.
16:59

Čak četvorica Hrvata našla su se u početnim sastavima ove dvije momčadi. Ivan Perišić i Marcelo Brozović Interovom te vratar Josip Posavec i Mato Jajalo u Palermovom dresu. Baš kao i Ilija Nestorovski, nekadašnji najbolji strijelac HNL-a.

Upravo je Posavec mogao biti junak Palerma jer je odličnim obranama spašavao svoju momčad. Međutim, u 65. minuti ništa nije mogao kada je Joao Mario zatresao mrežu.

Remi Jurića

U 79. minuti utakmice Cristian Ansaldi zaradio je drugi žuti karton nakon grubog starta nad Nestorovskim Unatoč tomu Inter je zadržao prednost do kraja. U petoj minuti sudačke nadoknade Palermov Alessandro Gazzi također je isključen.

Ivan Jurić pak, nije uspio stići do pobjede nad svojom bivšom momčadi Crotoneom. Vodila je Geona u dva navrata , ali je na kraju utakmica završila bez pobjednika 2:2.

Italija - 21. kolo:

Bologna - Torino 2-0 (Džemaili 43, 83) Empoli - Udinese 1-0 (Mchedlidze 83) Genoa - Crotone 2-2 (Simeone 43, Ocampos 66 / Ceccherini 54, Ferrari 74) Palermo - Inter 0-1 (Joao Mario 65) Pescara - Sassuolo 1-3 (Baheback 56 / Matri 1, 73, Pellegrini 65) Juventus - Lazio 2-0 (Dybala 5, Higuain 17) Atalanta - Sampdoria (18.00) Roma - Cagliari (20.45)

Odigrano u subotu: Milan - Napoli 1-2 Chievo - Fiorentina 0-3