NOGOMETNA ČAROLIJA LUKE MODRIĆA: / Pogledajte što je hrvatski maestro sinoć radio u Ligi prvaka

Dominirao je sredinom terena, vodio igru Real Madrida i na kraju ih i odveo do pobjede

25.2.2021.
9:40

Real Madrid pobijedio je Atalantu na gostovanju u Bergamu s 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Atalanta je od 17. minute igrala s igračem manje zbog isključenja Freulera, no gosti su brojčanu prednost uspjeli iskoristiti tek u 86. minuti.

Tada je Francuz Ferland Mendy na asistenciju kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića preciznim udarcem s dvadesetak metara pogodio lijevi donji kut domaćeg gola. Pogodak možete pogledati OVDJE.

LUKA JE ODIGRAO HRABRU UTAKMICU: Trudio se, pucao, driblao, bio je vođa

Dominirao utakmicom

No puno više od svega toga napravio je sinoć Luka Modrić. Dominirao je sredinom terena, vodio igru Real Madrida i na kraju ih i odveo do pobjede.

Na društvenim mrežama izašao je video Modrićevih poteza protiv Atalante, a možete ga pogledati OVDJE.