NEMA ŠALE S KOVOM / Nismo znali da je ovako opasan: Pogledajte kako je Kovačić gurnuo protivničkog igrača, umalo je nastao pravi kaos

Mateo Kovačić je za "Bluese" igrao od 78. minute...

6.11.2022.
19:29

U derbiju 15. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je na Stamford Bridgeu pobijedio Chelsea sa 1-0 vrativši se na vrh ljestvice.

TOPNICI SU HIT PRVENSTVA /

Može li Arsenal nakon 18 godina prekinuti prokletstvo i uzeti naslov? 'Postoje dobri znakovi, ali....'

Pogodak odluke zabio je Gabriel u 64. minuti nakon ubačaja Bukaya Sake iz kornera.

Mateo Kovačić je za "Bluese" igrao od 78. minute i u sudačkoj nadoknadi je ušao u sukob sa Granitom Xhakom. Incident možete pogledati ovdje.

Moglo je eskalirati

Xhaka se prvo u lice unosio Kovačićevom suigraču, Trevoru Chalobahu, a to možemo pripisati velikoj nervozi zbog čuvanja rezultata.

Kovačič se našao u blizini i odmah napada Xhaku, situacija je mogla eskalirati, ali puno suigrača je uletjelo, te je igra nastavljena.

Mateo Kovačić - iz Real Madrida u Chelsea za 45 milijuna eura

Arsenal se ovom pobjedom vratio na vrh ljestvice sa 34 boda, dva više od Manchester Cityja. Tottenham je treći sa 26 bodova, dok je Chelsea na sedmoj poziciji sa 21 bodom.