NI NAJKULTURNIJI BRITANSKI MEDIJI NISU SE MOGLI SUZDRŽATI: / 'Niko Kovač brutalno je ponizio i zgazio Spurse'

Teško će Tottenham preboljeti ovaj poraz

2.10.2019.
0:04
Profimedia, AFP

Oktoberfest je stigao u London, Tako je jedan engleski novinar opisao pobjedu Bayerna. Niko Kovač i njegova momčad školovali su Tottenham pred njihovim navijačima, a junak susreta bio je Serge Gnabry koji je zabio četiri konada u mrežu Spursa.

Ali Tottenham je bolj krenuo. Korejac Son već je u 12. minuti donio Spursima prednst pred domaćim navijačima. No to je zapravo bilo sve od Tottenhama večeras. Bayern je do kraja s nevjerojatnih 7:2 pregazio Tottenham, a o tome su se, naravno, raspisali engleski mediji.

TRENUTAK LUDILA BOYSA OSTAVIO U ČUDU SVE KOJI SU GLEDALI UTAKMICU: /

Ovo je totalni hardcore; 'Kakvi su to čudaci, a još su primili gol'

Čak ni oni najkulturnji poput uglednog Guardiana nisu se mogli načiditi koliko je brutalno izgledala ta predstava Bavaraca u Londonu. Pogledajte njihove članke.

Preokret iz snova

Bayern je krenuo gaziti žestoko i već je u prvom dijelu došao ne samo do izjednačenja, već i do prednosti. U 15. minuti Joshua Kimmich pogodio je iz daljine, a sa sličnog mjesta krajem prvog dijela pogodio je sjajni Poljak Robert Lewandowski.

A onda je krenuo “Serge Gnabry show“. Bayernov mladić u samo dvije minute, od 53. do 55. pogurao je Kovačevu momčad do dva gola razlike, a kasnije se Pochettinova momčad potpuno raspala. obrana je počela propuštati sve, a to je samo poziv za krvoločne strijelce Gnabryja i Lewandowskog da zabiju ukupno sedam komada u mrežu Spursa. Harry Kane zabio je iz penala, ali nije nimalo poboljšalo dojam.

Ivan Perišić je u igru ušao u 71. minuti zamijenivši Kingsleya Comana.