NEWCASTLE EXPRESS PROTUTNJAO SELHURST PARKOM: / Svrake u minuti zabile dva gola i prekinule niz od dva uzastopna poraza

Momčad Stevea Brucea je došla do 14 bodova i stigla do desetog mjesta. Crystal Palace je samo bod iza Newcastela, ali se u napućenoj ljestvici Premier lige nalazi na 13. poziciji

27.11.2020.
23:31

Nogometaši Newcastlea prekinuli su niz od dva prvenstvena poraza i na gostovanju kod Crystala Palacea slavili sa 2:0 postigavši oba pogotka u razmaku od jedne minute u završnici dvoboja.

U 88. minuti Joelinton je asistirao strijelcu Wilsonu, a minutu poslije su zamijenili uloge. Joelintonu je pomogao i domaći obrambeni igrač koji je skrenuo loptu na putu prema mreži i prevario svog vratara Guaitu. Bila je to pobjeda koja je za Newcastle značila prekid lošeg niza od dva uzastopna poraza.

Momčad Stevea Brucea je došla do 14 bodova i stigla do desetog mjesta. Crystal Palace je samo bod iza Newcastela, ali se u napućenoj ljestvici Premier lige nalazi na 13. poziciji. Vodeći Tottenham ima 20 bodova, kao i drugoplasirani Liverpool, dok po 18 bodova imaju Chelsea i Leicester.