DRAMA U ZAVRŠNICI / Najbogatiji klub na svijetu nastavlja svoj marš prema Ligi prvaka: Slavili su protiv nekadašnjeg prvaka Europe

U petak je počelo posljednje kolo engleske Premier lige prije reprezentativne stanke

17.3.2023.
23:12

Nogometaši Newcastle Uniteda u prvoj su utakmici 28. kola engleskog nogometnog prvenstva kao gosti preoketom svladali Nottingham Forest sa 2-1 (1-1).

BITNA POBJEDA /

Mario Pašalić sudjelovao u pobjedničkom golu Atalante: Pjaca bez minutaže za Empoli

Domaći su poveli golom Dennisa (26) sredinom prvog poluvremena nakon velike pogreške gostujuće obrane, no švedski napadač Isak (45+2, 90+3-11m) s dva je gola u sudačkim nadoknadama osigurao tri boda za Newcastle. Prvo je potkoljenicom uspio skrenuti jedan ubačaj u mrežu, a u samoj je završnici iskoristio kazneni udarac nakon igranja rukom Niakhatea.

Peti Newcastle sada ima 47 bodova, samo jedan manje uz utakmicu manje od četvrtog Tottenham Hotspura koji drži posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone, dok je Nottingham 14. sa 26 bodova.