BITNA POBJEDA / Mario Pašalić sudjelovao u pobjedničkom golu Atalante: Pjaca bez minutaže za Empoli

Pašalić je u 86. minuti prihvatio loptu u kaznenom prostoru Empolija, pokušao pucati, a lopta se od bloka gostujućeg braniča odbila na nogu Hojlunda koji je pogodio za konačnih 2-1.

17.3.2023.
22:51

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić sudjelovao je u akciji za pobjedonosni pogodak Atalante u 2-1 (0-1) domaćem uspjehu protiv Empolija u susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

ČISTA MREŽA /

Sjajna partija hrvatskog stopera u pobjedi nad bivšim klubom za ulazak u gornju polovinu tablice

Empoli je poveo golom Ebuehija u 44. minuti, a na 1-1 poravnao je De Roon u 58. minuti. Pašalić je igrao za Atalantu do 89. minute, dok je Marko Pjaca ostao na klupi Empolija.

Erlić odigrao cijeli susret

Ranije u petak je hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao čitav susret za Sassuolo koji je na svom terenu svladao Speziju sa 1-0 (0-0). Jedini gol na utakmici postigao je Berardi u 71. minuti iz kaznenog udarca.

S nova tri boda Sassuolo je skočio na 10. mjesto ljestvice sa 36 bodova, dok je Spezia 17. sa 24 boda, pet više od 18. Verone koja se nalazi u zoni ispadanja.

Uvjerljivo vodeći je Napoli sa 68 bodova, 18 manje ima drugi Inter.