'NE MOGU VJEROVATI DA JE MODRIĆU 35 GODiNA': / Predstava hrvatskog kapetana izazvala oduševljenje kod brojnih fanova

Ovo mu je bila prva utakmica nakon strom jesečne stanke

14.6.2020.
21:42

Španjolski nogometni velikan Real Madrid pobjedom 3-1 protiv Eibara krenuo je u nastavak La Lige koja je mirovala tri mjeseca zbog pandemije koronavirusa."Kraljevski klub" je rutinski stigao do tri boda i tako nastavio lov za vodećom Barcelonom. Real je sav posao obavio u prvom poluvremenu postigavši tri gola, a strijelci su bili Toni Kroos (4), Sergi Ramos (30) i Marcelo (37).

ŠPANJOLSKI MEDIJI NAHVALILI MAESTRA LUKU: /

'Kad je on proigrao, proigrao je i Real'

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je za Real do 84. minute kada je umjesto njega u igru ušao Federico Valverde. Vatreni je dirigirao veznim redom, ali mnogi su se pitali zašto je na travnjaku ostalo toliko dugo. Valverde je ušao kao peta zamjena, ali je možda trebao jer nije bilo potrebe da Vatreni toliko dugo bude na ravnjaku jer Španjolce čeka ludi ritam i utakmice svaka četiri dana.

LUKA MODRIC DURING MATCH REAL MADRID VERSUS EIBAR AT ALFREDO DI STEFANO STADIUM. 14 JUNE 2020

Cordon Press,Image: 531549815, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Dan ranije Barcelona je sa 4-0 u gostima dobila Mallorcu. Ivan Rakitić je za Barcu igrao drugo poluvrijeme, dok je Ante Budimir kod domaćina igrao do 84. minute.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 61 bodom, Real Madrid je drugi s dva boda manje, a na trećem mjestu je Sevilla sa 50 bodova.