MLADI ARDA KUHA FRKU /

Navijači Reala ogorčeni turskom zvijezdom: Zamjerili mu potez na kraju utakmice

La Liga, pogotovo na utakmicama Reala i Barcelone praktički je pokrivena sa svih strana i svaki detalj ostane zabilježen

2.9.2024.
12:29

Real Madrid je nakon razočaravajućeg remija kod Las Palmasa odgovorio sa stilom i na svom terenu svladao Real Betis 2-0, no iako se čini kako je sve na svome mjestu, u svlačionici Blancosa ima i nezadovoljstva.

RIJEŠIO UTAKMICU /

Mbappé svima 'začepio' usta: U manje od deset minuta postigao dva pogotka u pobjedi Reala

Mbappé ja zabio oba gola, a iako se i trener Carlo Ancelotti nakon susreta najviše bavio mentalnom snagom svoje momčadi te činjenicom kako je Vinícius prepustio Mbappéu izvođenje penala za 2-0, španjolski As ističe kako mladi Turčin Arda Güler svojim ponašanjem ne radi dobro momčadi Reala.

Ancelotti je u utakmici kao zamjene na teren poslao Diaza, Garciu, Modrića i Endricka, a Güler je ostao na klupi. Nakon što je glavni sudac Rojas odsvirao kraj, 19-godišnji Turčin je iste sekunde smrknutog lica odjurio u svlačionicu. Nije se pozdravio s ni jednim svojim suigračem, trenerom i njegovim pomoćnicima te ni sekunde nije slavio pobjedu svoje momčadi.

Španjolska La Liga, pogotovo na utakmicama Reala i Barcelone, praktički je pokrivena sa svih strana i svaki detalj na tim utakmicama ostane zabiježen. Tako je i ovaj potez Turčina debelo zapeo za oko svim navijačima Reala kojima se ponašanje ovog mladića nikako ne sviđa.