RIJEŠIO UTAKMICU /

Mbappé svima 'začepio' usta: U manje od deset minuta postigao dva pogotka u pobjedi Reala

Više od sat vremena Real se mučio, odnosno, Betis je igrao vrlo dobro

1.9.2024.
23:55
profimedia

U četvrtom kolu španjolske La Lige nogometaši madridskog Reala su ostvarili drugu pobjedu, na domaćem terenu su pobijedili Betis 2-0.

SPREMA SE KRAJ ERE /

Salah nakon velike pobjede rastužio navijače: 'Ovo je moja zadnja sezona...'

Više od sat vremena Real se mučio, odnosno, Betis je igrao vrlo dobro. Gosti iz Seville su i prijetili, ali nisu uspjeli svladati Courtoisa i unijeti dodatni nemir kod domaćina.

Potom je utakmicu riješio Kylian Mbappe s dva pogotka, u 67. i 75. minuti iz jedanaesterce, čime je Betis bio slomljen. Bili su to prvi prvenstveni pogoci Mbappea nakon dolaska u Madrid. Ranije je postigao jedan pogodak protiv Atalante u europskom Superkupu.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić zamijenio je Mbappea i zaigrao je od 85. minute.