Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NAVIJAČI MILANA ZAPLAKAT ĆE KAD OVO ČUJU: /

'Boban je s Vatrenim sve već dogovorio. Od iduće sezone trebao je biti na San Siru'

Posao je propao nakon što je Boban dobio otkaz

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Španjolska Marca u petak je na naslovnicu stavila fotografiju Luke Modrića. Razlog nije samo Vatreni nego i Norvežanin Martin Odegaard. Njega u Madridu vide kao Modrićeva nasljednika, ali povratak iz Real Sociedada ovisi o tome što će biti s Modriće. O tome više možete pročitati ovdje.

U jednom dijelu tog teksta, međutim, spominje se kako je AC Milan tražio Modrića. Navodno je tadašnji sportski direktor Zvonimir Boban bio blizu da ga dovede na San Siro, ali sve je, pišu, propalo kada je klub dao otkaz legendarnom hrvatskom kapetanu.

Marca tvrdi da bi Modrić tamo završio da tog nesretnog događaja za Bobana nije bilo. Ističu kako je već sve skoro bilo dogovoreno te da je veznjak iduću sezonu trebao biti u Milanu.

Marca za kraj navodi i da bi sada mogao završiti i Beckhamovom Inter Miamiju.

ova priča još jenom pokazuje koliko je vodstvo Milana, prvenstveno izvršni direktor Ivan Gazidis, pogriješio što se tako lako odrekao Bobana. Jer, nije samo da su zbog toga potencijalno ostali bez Modrića, nego je upitno hoće li zadržati Zlatana Ibrahimovića. Švedski napadač bio je navodno izrazito ljut zbog Bobanovog odlaska.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike