KAKVI KRALJEVI / Navijači kluba za koji igra Vatreni zbog povika na kraju utakmice postali viralni hit

Chelsea je sa 42 boda došao do 11. pozicije

6.5.2023.
21:18

Nogometaši Chelseaja su prekinuli niz od četiri uzastopna prvenstvena poraza i nakon dva mjeseca došli do pobjede u Premier ligi svladavši kao gosti Bournemouth s 3-1.

NI PERIŠIĆ NIJE IGRAO /

City povećao prednost nad Arsenalom: Kovačić ostao na klupi, Chelsea slavio nakon dva mjeseca

Conor Gallagher je londonskoj momčadi donio prednost u 9. minuti, da bi u 21. minuti Matias Vina izjednačio.

Do 82. minute momčadi su bile izjednačene, da bi golovima Benoita Badiashilea (82) i Joaa Felixa (86) sastav pod vodstvom Franka Lamparda došao do sva tri boda.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić ostao je na klupi za pričuve gostujuće momčadi.

Chelsea je sa 42 boda došao do 11. pozicije, a Bournemouth je sa 39 bodova pao na 14. mjesto.

Pred sam kraj utakmice navijači Kovačićevog kluba počeli su skandirati 'Ostajemo u ligi', te tako postali hit na društvenim mrežama.