NAVIJAČI DIVLJALI NA ŠUBIĆEVCU: / Kapetan Hajduka pogođen u glavu, Torcida prekinula utakmicu

Hajduk je na koncu imao čak 33 udarca prema suparničkim vratima pri čemu 19 u okvir gola, te 19 kornera.

31.10.2018.
19:16
Screenshot

Nogometaši Hajduka izborili su plasman u četvrtfinale hrvatskog Kupa nakon što su u dvoboju osmine finala na stadionu Šubićevac pred 3.000 gledatelja nakon produžetaka pobijedili Šibenik sa 2-1.

POSLJEDICE DALMATINSKOG DERBIJA: /

Policija privela 32 navijača, istražuje se tko je ubacio baklje u travnjak

Uvod u susret obilježila su uhićenja. Do 15 sati u policiju je privedeno njih 27 od kojih 22 pripadnika navijačke skupine Bad Blue Boysa, tri pripadnika navijačke skupine Torcida i dva pripadnika navijačke skupine Funcuti.

Izvodio korner

Međutim, niti takve mjere policije nisu zaustavile navijače na tribinama. Prvo je Torcida u 68. minuti bakljadom proslavila 68. rođendan, zbog čega je susret prekinut, a domaći Funcuti na scenu su stupili u 103. minuti susreta.

Josip Juranović tada je otišao do kuta kako bi izveo korner, ali je prema njemu s tribine poletio nepoznati predmet, koji ga je pogodio u glavu. Nakon toga je pao na travnjak. Ipak, ubrzo se pridigao te je uz zvižduke domaćih navijača izveo korner.