NAVIJAČ U DVIJE REČENICE OBJASNIO STANJE STVARI U LIVERPOOLU: /

'Da je Lovren to napravio, imao bi vatreno krštenje'

18.9.2019.
10:26

Prvak Europe Liverpool nije na najbolji način krenuo u obranu svog naslova u Ligi prvaka. Napoli je slavio 2:0, što je otvorilo brojna pitanja o kvaliteti Redsa.

Igralo se odlično, no nije bilo golova sve do 82. minute kada Dries Mertens iz penala dovodi Napoli u vodstvo. U 92. minuti Llorente diže na 2:0 i zasluženu pobjedu Napolija.

KLOPP POJASNIO LOVRENOVU SITUACIJU: /

Nijemac napokon otkrio zašto je Vatreni ostao i bez mjesta na klupi

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren ostao je na klupi cijelu utakmicu, no našao se u raspravama na društvenim mrežama nakon poraza Liverpoola. Naime, netipično lošu utakmicu odigrao je nizozemski stoper Virgil Van Dijk.

Njegova greška koštala je Liverpool pogotka jer je naprosto asistirao za pogodak talijanske momčadi.

Jedan korisnik Twittera sažeo je najbolje Lovrenovu situaciju u karijeri. Iako je Van Dijk pretrpio kritike nakon ove greške, ne želimo ni zamisliti što bi se dogodilo našem reprezentativcu.

"Sreća da je Virgil taj koji je pogriješio. Zamislite da je to bio Lovren. Dočekalo bi ga vatreno krštenje na društvenim mrežama", napisao je.