BIVŠI VATRENI NA UDARU BIJESNOG NAVIJAČA / Gađao Rakitića pivom za vrijeme intervjua: 'Emocije s terena identične su onima na tribinama'

Hrvatski veznjak doživio je neugodnost

30.9.2021.
8:30

U susretu G skupine Lige prvaka Wolfsburg i Sevilla su odigrali 1-1, a za goste je pogodak zabio hrvatski nogometaš Ivan Rakitić iz kaznenog udarca u 87. minuti.

UZBUDLJIVA NOĆ U LIGI PRVAKA /

Rakitić je heroj Seville, zabio prevažan gol na samom kraju, Barcelona doživjela teški debakl, Chiesa srušio Chelsea

Manje od pola utakmice trebalo je Rakitiću da zabije gol za svoju Sevillu. Raketa je u igru ušao u 53. minuti, pet minuta nakon što je Renato Steffen donio vodstvo Vukovima.

Hrvat je svoju priliku dočekao u 86. minuti, zabio je gol s bijele točke i donio Sevilli važan bod u gostima kod njemačke momčadi.

A nakon utakmice Rakitić je doživio neugodnost. Naime, dok je davao izjave prema njemu je poletjela čaša piva, ali srećom nekako ju je izbjegao.

"Ništa se nije dogodilo, emocije s terena identične su onima na tribinama", prokomentirao je Rakitić te se osvrnuo na svoj pogodak.

"Nisam smio promašiti, ovaj bod je jako važan u našoj borbi za prolazak skupine. Možda bod ne zvuči dobro, htjeli smo pobijediti, no zabili smo kasni gol pa to i nije loše. Htjeli smo pobijediti, ali nismo uspjeli. Moramo samouvjereno nastaviti dalje", poručio je Rakitić.