Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NASTAVLJA SE SOLSKJAEROV MEDENI MJESEC S MANCHESTER UNITEDOM: /

Kalinić izbušen na debiju za Aston Villu

Manchester United upisao je petu uzastopnu pobjedu od dolaska Ole Gunnara Solskjaera

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nogometaši Manchester Uniteda ostvarili su petu uzastopnu pobjedu pod vodstvom Ole Gunnara Solskjaera, svladavši u subotu u 3. kolu engleskog FA kupa drugoligaša Readinga sa 2-0.

Nakon četiri prvenstvene pobjede u nizu, igrači Manchester Uniteda su zahvaljujući pogocima Juana Mate (22-pen) i Romelua Lukakua (45+4) izborili i 16-tinu finala FA kupa.

Loš debi Lovre Kalinića za Aston Villu

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Lovre Kalinić, koji je 1. siječnja iz belgijskog Genta prešao u engleskog drugoligaša Aston Villu, neće po dobrom pamtiti debi u dresu bivšeg europskog prvaka. Aston Villa je na domaćem terenu izgubila od Swanseaja sa 0-3, a strijelci su bili Baker-Richardson (2), Nathan Dyer (47) i Jay Fulton (78)

Ispao je još jedan bivši europski prvak, budući da je Chelsea svladao drugoligaša Nottingham Forest sa 2-0 golovima Alvara Morate (49, 59), a Mateo Kovačić nije bio u sastavu londonskog kluba.

Nathan Redmond je golovima u 4. i 48. minuti priskrbio Southamptonu vodstvo od 2-0 protiv drugoligaša Derby Countyja, ali je na kraju susret završio 2-2. Domaćin je u razmaku od tri minute stigao do izjednačenja golovima Jacka Marriotta (58) i Toma Lawrencea (61), pa će o putniku u 16-tinu finala FA kupa odlučiti novi susret u Southamptonu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike