NASTAVLJA SA SJAJNIM IGRAMA: / Pogledajte fantastičan Perišićev pogodak u debaklu protiv Tottenhama

Nogometaši Tottenhama i Intera odigrali su prijateljsku utakmicu na stadionu Ullevaal u Oslu, a Englezi su razbili momčad Roberta Mancinija s čak 6-1.

5.8.2016.
18:50
Screenshot

Tottenham je poveo već u petoj minuti kada je Harry Kane bio precizan s bijele točke. Pogotku je prethodio start Cristiana Ansaldija na Kyleu Walkeru koji je sudac ocijenio dovoljnim za kazneni udarac.

Inter je do izjednačenja došao u 24. minuti fantastičnim pogotkom hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića. Ever Banega je proigrao našeg nogometaša koji se sjurio po lijevoj strani, ušao u šesnaesterac i snažnim udarcem iskosa matirao nemoćnog Michela Vorma. Perišić je, kao i drugi hrvatski nogometaš Marcelo Brozović, bio u startnoj postavi Nerazzurra. Obojica su izašla u 60. minuti.

Tottenham je do novog vodstva stigao u 40. minuti kada je Erik Lamela sjajno pogodio s dvadeset metara udaljenosti.

U drugom poluvremenu se nastavilo potonuće Intera. Dele Alli je u 51. minuti povećao prednost Tottenhama, a samo šest minuta kasnije je svoj drugi gol zabio i Kane.

U 65. minuti je peti gol Spursa postigao novopridošli nizozemski napadač Vincent Janssen. Priču je u 77. minuti zaključio Shayon Harrison pogotkom za konačnih 6-1.