MAESTRO I TOČKA / Nema kraja hvalospjevima za našeg Luku: ' Suparničke igrače činio je smiješnima, Modrić je vječan....'

Modrić je za Real odigrao sjajnu utakmicu, a na terenu je bio do 82. minute

13.4.2023.
8:35

Real Madrid je u prvoj četrtfinalnoj utakmici Lige prvaka pred 63.142 gledatelja na Santiago Bernabeu pobijedio Chelsea s 2-0 golovima Karima Benzeme (21) i Marca Asensija (74). Gosti su od 59. minute igrali bez isključenog Bena Chilwella.

MAESTRO ODUŠEVIO /

Kakve scene u Madridu: Pogledajte kako je Santiago Bernabeu reagirao u trenutku kada je teren napuštao Modrić

Luka Modrić je za Real odigrao sjajnu utakmicu, a na terenu je bio do 82. minute.

"Dobro je pronalazio put do napadača protiv dobro postavljenog Cheslseaja. Bio je manji protagonist nego što su to u Real Madridu priželjkivali. Njegov najbolji udarac otišao je pored gola", napisao je madridski list Marca o Modrićevom nastupu protiv Chelseaja.

Modrić je svojim nastupom puno više oduševio novinare poznatog portala Goala koji su mu dali najvišu ocjenu (osmicu, koju su dobili i Valverde te Vinicius Junior op.a.).

"Imao je dobar udarac nakon prekrasnog poteza. Odlično je dodavao, suparničke igrače činio je smiješnima. Vječan je", stoji u opisu Modrićevog nastupa.