MAESTRO ODUŠEVIO / Kakve scene u Madridu: Pogledajte kako je Santiago Bernabeu reagirao u trenutku kada je teren napuštao Modrić

Luka Modrić za Kraljevski klub igrao je do 81. minute

12.4.2023.
23:11

Real Madrid je u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka s 2-0 pobijedio Chelsea.

LIGA PRVAKA /

Modrić bolji od Kovačića, Realu lijepa prednost uoči uzvrata: Talijanski dvoboj otišao na stranu domaćina

Kraljevski klub do pobjede je stigao golovima Karima Benzeme u 23. i Marca Asensija u 74. minuti.

Luka Modrić za Kraljevski klub igrao je do 81. minute kada ga je zamijenjio Dani Ceballos, a s terena je ispraćen u ovacije.

Hrvatski veznjak blizu gola bio je u 50. minuti kada je njegov udarac iskosa s lijeve strane s ruba šesnaesterca prohujao iznad gola.