NAPOLI OSVOJIO FROSINONE: / Sve je bilo riješeno već nakon 49. minuta

Napoli 'osvojio' Frosinone

28.4.2019.
14:42

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 34. kola talijanske Serie A nogometaši Napolija svladali su kao gosti Frosinone sa 2-0 (1-0).

ALLEGRI POLUDIO: /

Bivši interista ga rasturio, a onda je počeo show pred čitavom nacijom

Vodeći pogodak postigao je Dries Mertens u 20. minuti iz slobodnog udarca, a konačnih 2-0 postavio je Younes u 49. minuti.

Napoli ima 18 bodova zaostatka s Juventusom

Napoli je sa 70 bodova na drugom mjestu sa 18 bodova zaostatka za Juventusom. Treći je Inter sa 62 boda, a četvrta je Roma sa 58.

Frosinone je na predzadnjem mjestu sa 23 boda i na putu prema Serie B zajedno s Chievom i najvjerojatnije Empolijem.

Zanimljiv nedjeljni program

U nedjelju će biti odigrane još četiri utakmice 34. kola, a sastaju se: Chievo - Parma. SPAL - Genoa (15 sati), Sampdoria - Lazio (18.00) i Torino - Milan (20.30).

Italija - 34. kolo Frosinone - Napoli 0-2 (Mertens 20, Younes 49)

Chievo - Parma (15.00) SPAL - Genoa (15.00) Sampdoria - Lazio (18.00) Torino - Milan (20.30) Atalanta - Udinese (pon, 19.00) Fiorentina - Sassuolo (pon, 21.00)

Odigrano prije: Inter - Juventus 1-1 Roma - Cagliari 3-0 Bologna - Empoli 3-1