PROBLEMI U RAJU / Nakon Wandine objave reagirao i PSG, evo što kažu zašto je Icardi propustio trening

Argentinski napadač Mauro Icardi propustio je trening zbog "obiteljskih razloga"

17.10.2021.
17:34

U susretu 10. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes je na gostovanju pobijedio Metz sa 3-0, a za goste je posljednjih 20 minuta zaigrao Lovro Majer.

Rennes je sav posao obavio u prvom poluvremenu postigavši tri gola, a strijelci su bili Gaetan Laborde (24), Kamal Sulemana (37) i Martin Terrier (45). Lovro Majer je ušao u igru u 68. minuti umjesto strijelaca Sulemana.

PSG i dalje vodeći

U utakmici sa šest golova Strasbourg je deklasirao "fenjeraša" St Etienne sa 5-1. Za domaći sastav zabili su Marchand (26), Youssouf (38-ag), Gameiro (69), Ajorque (73) i Diallo (85), dok je za St Etienne zabio Khazri (45+5-11m).

Bordeaux i Nants su odigrali 1-1, a identičnim rezultatom je završila utakmica između Bresta i Reimsa. Na ljestvici vodi PSG sa 27 bodova, devet više od Lensa, dok Nica, Angers i Lyon imaju po 16 bodova.

Icardi napustio trening

Iz vodećeg sastava Le Championnata u nedjelju su objavili kako je argentinski napadač Mauro Icardi propustio trening zbog "obiteljskih razloga".

Ovaj 28-godišnjak je navodno mentalno skrhan, pa su mu u PSG-u dopustili dodatan slobodan dan poslije svih događaja.