TO IM NIJE TREBALO / Nakon utakmice procurile fotografije što je navijači Hajduka napravili na najmodernijem stadionu u Hrvatskoj

Splitska momčad je na Opus Areni imali i dobru podršku Torcide, no zbog njihove bakljade i topovskih udara opet će sigurno biti kažnjeni od strane HNS-a.

8.11.2023.
23:24
Davor Javorovic/PIXSELL

U zaostaloj utakmici trećeg kola HNL-a nogometaši Hajduka su na Opus Areni svladali domaći Osijek 1-0 (1-0) te su se privremeno vratili na prvo mjesto ljestvice.

VATRENO NA TRIBINAMA /

U Osijeku podignut transparent: 'Mentalitet Splita - ništa kontra Tita'; sve je to uživo gledao i Branimir Glavaš

Pred 11.105 navijača utakmica je odlučena krajem prvog poluvremena. Tada je grešku domaćina iskoristio Marko Livaja te je u 42. minuti zabio jedini pogodak vrijedan tri boda.

Hajduk uz utakmicu više ima tri boda ispred Rijeke. Dinamo zaostaje sedam bodova za Splićanima, ali ima i dvije utakmice manje. Peti Osijek ima devet bodova manje od Bijelih.

Nakon utakmice na društvenim mrežama su se pojavile fotografije na kojima se vidi da su navijači Hajduka na staklenoj ogradi sjeverne tribine gdje su bili smješteni ispisali - 'Torcida Split'.