TOPLO-HLADNO / Nakon kiše dolazi sunce: Bilićeva momčad nakon poraza deklasirala protivnika i napravila ogroman skok

Watford Slavena Bilića slavio je 4:0 nad Luton Townom

23.10.2022.
15:50

U susretu 17. kola engleskog Championshipa momčad Watforda, koju vodi hrvatski trener i bivši izbornik 'vatrenih' Slaven Bilić, pobijedila je Luton Town sa 4-0.

KAKAV MAJSTOR /

Nezaustavljivi Majer u posljednjim trenucima susreta zabio za pobjedu: Ostao je hladan k'o gemišt kada je najvažnije

Watford je ovim rezultatom nastavio s "toplo-hladnim" predstavama otkako je Bilić za kormilo. Bila je to njegova šesta utakmica na klupi Watforda pri čemu treća pobjeda uz tri poraza.

Bilić je debitirao gostujućom pobjedom kod Stoke Cityja (4-0), potom je spojio dva poraza od Swansea Cityja (2-1) i Blackpoola (3-1), dobio Norwich City (2-1), uvjerljivo izgubio od Millwalla (3-0), te sada porazio Luton Town.

Domaćin je poveo u 3. minuti golom Keinana Davisa, na 2-0 je povisio William Troost-Ekong u 45. minuti, a u nastavku susreta među strijelce su se upisali i Joao Pedro (57) i Ismaila Sarr (79). Gosti su od 83. minute igrali bez isključenog Gabriela Osha.

Watford je ovom pobjedom napredovao za pet pozicija i sada je deseti sa 23 boda, a Luton je stepenicu više s bodom više.

Na vrhu ljestvice su QPR i Blackburn sa po 30 bodova.