KAKAV MAJSTOR / Nezaustavljivi Majer u posljednjim trenucima susreta zabio za pobjedu: Ostao je hladan k'o gemišt kada je najvažnije

Lovro Majer postigao je pobjedonosni pogodak

23.10.2022.
15:23

Nogometaši Rennesa su u nedjelju u utakmici 12. kola francuskog prvenstva u gostima pobijedili Angers s 2-1, a pobjedu im je donio hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

RASTURAČINA /

Još jedna briljantna predstava Vlašića: Niksi se preporodio, Torino slavio protiv hita Serie A

Rennes je došao u vodstvo u 43. minuti, a strijelac je bio Amine Gouiri. Angers izjednačava u drugom poluvremenu u 53. minuti pogotkom Amine Salame.

Sudac na kraju susreta u sudačkoj nadoknadi sudi penal za Rennes zbog prekršaja Amadoua na Ablineu, a Lovro Majer je precizni izvođač za pobjedu gostiju. Majer je u igru ušao u 60. minuti.

Majerov pogodak pogledajte OVDJE.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Rennes se popeo na četvrto mjesto i sada ima 24 boda, dok je Angers na dnu ljestvice na 19. poziciji sa svega osam bodova nakon 12. kola.