MUKE U FA KUPU: / Everton se jedva spasio, i to u produžetku; Hrvat osigurao prolaz svoga kluba

Dalje je prošao i Luton Town našega vratara Simone Sluge, koji je sačuvao mrežu netaknutom protiv Readinga

9.1.2021.
17:11

Nogometaši Evertona plasirali su se uz puno muke u 4. kolo engleskog FA kupa izbacivši na svom terenu drugoligaša Rotherham tek golom Francuza Abdoulaye Doucourea u produžetku.

Na Goodison Parku je nakon 90 minuta bilo 1-1, Everton je poveo golom turskog napadača Cenka Tosuna (9), njegovim prvim još od studenoga 2019., no Rotherham je poravnao preko Matthewa Olosundea (56).

Peterostrukog pobjednika FA kupa je spasila pričuva Doucoure u 93. minuti. Dalje je prošao i Luton Town našega vratara Simone Sluge, koji je sačuvao mrežu netaknutom protiv Readinga (1-0).