MODRIĆEVA GOLČINA ZA REAL MADRID! / Ronaldo dodao petom, kapetan Vatrenih zabio onako kako on to zna i pobrao ovacije

Bio je ovo trinaesti Modrićev pogodak za Real Madrid

21.1.2018.
17:57
Screenshot

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i veznjak madridskog Reala Luka Modrić postigao je pogodak u pobjedi svog kluba u nedjeljnoj utakmici 20. kola španjolskog prvenstva, u ogledu protiv Deportiva. Modrić je precizan bio u 68. minuti udarcem kojim je povisio rezultat na 4-1 nakon što mu je loptu petom proslijedio Cristiano Ronaldo. Uputio je Modrić šut sa nekih osamnaest metara i smjestio loptu u lijevi kut suparnikova gola.

Bio je ovo Modrićev ukupno trinaesti gol za Real Madrid. Njih jedanaest postigao je udarcima izvan šesnaesterca. U 76. minuti je Modrić uz ovacije tribina napustio travnjak na koji je kročio Mateo Kovačić.

Utakmica je završila 7-1.