TEŠKO ZA POVJEROVATI / Modrićev suigrač otkrio da je jedna riječ pokrenula čudesni preokret protiv Liverpoola: 'To sam rekao i krenulo je ludilo...'

Real je postao prvi klub u povijesti koji je zabio pet golova Liverpoolu u nekoj europskoj utakmici na Anfieldu.

22.2.2023.
8:13

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Real Madrid je na Anfieldu deklasirao Liverpool s 5-2. "Redsi" i "Kraljevski klub" su na Anfieldu u reprizi lanjskog finala Lige prvaka odigrali fantastičnu utakmicu s čak sedam golova i nizom prilika na obje strane. "Redsi" su poveli 2-0, no europski prvak je u nastavku susreta preokrenuo rezultat postigavši čak pet golova. Real je time postao prvi klub u povijesti koji je zabio pet golova Liverpoolu u nekoj europskoj utakmici na Anfieldu.

BRZ JE K'O MUNJA ŠTO NEBOM LUNJA /

Je li ovo vlak ili formula 1? Ne, ovo je Luka Modrić u 38. kojeg ni kamera ne može uhvatiti. Pogledajte ove epske kadrove

Liverpool je odlično otvorio susret. Poveo je već u 4. minuti fantastičnim golom Darwina Nuneza koji je vrhunski petom svladao Courtoisa na asistenciju Mohameda Salaha. U 15. minuti već je bilo 2-0, a nakon toga se Real probudio, do poluvremena izjednačio i u nastavku potpuno "pregazio" domaćine.

Realov branič  Antonio Rudiger osvrnuo se na loš početak utakmice i opisao kako su se izvukli iz teške situacije.

"Ovo je ludnica, potpuna ludnica. Nikad u karijeri nisam doživio nešto ovakvo. Čak i kad smo primili dva gola i bili na rubu, vjerovali smo u sebe, vidio sam da možemo preokrenuti susret. Rekao sam suigračima 'gol', treba nam bilo kakav gol da nas vrati u susret. Kad smo dali prvi, vratili smo se i krenulo je ludilo", poručio je.