MODRIĆ OSTAO NA KLUPI, REAL SE DUGO MUČIO: / 'Kraljevi' tek u završnici stigli do 3 boda i zadržali priključak za Atleticom

Za momčad Osasune u porazu od Real Madrida hrvatski reprezentativac Ante Budimir igrao je od 64. minute

1.5.2021.
23:21

Nogometaši Real Madrida ostali su na dva boda iza Atletica domaćom pobjedom nad Osasunom od 2-0 četiri kola prije kraja prvenstva.

ATLETICO UZ PUNO SREĆE NAPRAVIO VELIKI KORAK PREMA NASLOVU: /

U Realu i Barceloni su se nadali da se ovo neće dogoditi

"Kraljevski klub" se propisno namučio s Osasunom, čiji je otpor pao tek u 76. minuti kada je stoper Militao zabio glavom nakon kornera. Samo četiri minute kasnije Casemiro je povećao na 2-0 na dodavanje Benzeme.

Luka Modrić je ostao na klupi Reala, a Ante Budimir je za goste ušao u igru u 64. minuti.

Dijele ih dva boda

Real je drugi s 74 boda, dva boda manje od Atletica, dok je Osasuna 11. s 40 bodova.

Ranije je Huesca slavila na svom terenu protiv Real Sociedada s 1-0 u pokušaju da se spasi ispadanja.