MODRIĆ DIRIGIRAO VEZNIM REDOM U VISOKOJ POBJEDI REALA: / Hazard zabio golčinu, Belgijac je ovo čekao 392 dana

Madriđani se se vratili na vrh tablice

31.10.2020.
16:14

I dok u Ligi prvaka "šepaju", nogometašima Real Madrida ipak ide bolje u domaćem prvenstvu. U subotu su u 8. kolu na domaćem terenu svladali Huescu s 4-1, te su izbili na prvo mjesto tablice.

Real je poveo u 40. minuti prekrasnim pogotkom EdenaHazarda sa 25 metara. Belgijski napadač, koji se oporavio od ozljede, napokon je zaigrao od prve minute, a to mu je tek drugi pogodak za "kraljevski" klub u koji je stigao prošlog ljeta.

Na 2-0 povisio je Karim Benzema u 45. minuti, nakon ubačaja Lucasa Vázqueza na drugu stativu. Treći pogodak za Real zabio je FedericoValverde u 54. minuti na dodavanje Benzeme, a svoj drugi gol Benzema je postigao je u 90. minuti. Utješni pogodak za Huescu zabio David Ferreiro (74).

Hrvatski kapetan Luka Modrić odigrao je za Real cijeli susret pruživši dobru partiju.

U subotu se još sastaju Athletic Bilbao - Sevilla, Osasuna - Atletico Madrid, te Alaves - Barcelona, a dan ranije povratnik među španjolske prvoligaše Cadiz stigao je do svoje četvrte pobjede, svladavši u gostima Eibar sa 2-0.