DIRLJIVI TRENUTAK U PARIZU / Messi ugledao velikog prijatelja i potrčao mu u zagrljaj, pogledajte kako je to izgledalo

PSG je u 3. kolu LP na Parku prinčeva pobijedio RB Leipzig s 3:2

20.10.2021.
7:58

Leipzig je u srijedu prijetio i vodio u Parizu kod PSG-a s 2-1 u ogledu 3. kola skupine A Lige prvaka. No, Parižani su na kraju slavili s 3-2.

NEZAUSTAVLJIVI FRANCUZ /

Pogledajte kakvu je golčinu Mbappe zabio u Ligi prvaka, komentator je pao u trans

Njemačka momčad je odigrala novu hrabru i napadačku utakmicu, ali je izgubila i treći put u skupini. Nije Leipzig pokleknuo ni nakon brzo primljenog pogotka (Mbappe u 8. minuti). Uzvratili su gosti golovima Andre Silve u 28. i Mukielea u 57. minuti. Vodio je Leipzig do 67. minute, ali je tada uslijedio odgovor Lionela Messija.

Argentinac je prvo izjednačio u 67. minuti, dok je samo sedam minuta kasnije pogodio s bijele točke za novi preokret i na kraju slavlje svoje momčadi.

Na utakmici je bio i legendarni nogometaš PSG-a i Barcelone Ronaldinho, koji se prije početka susreta spustio na travnjak, a kada je Messi vidio svpojeg bivšeg suigrača i velikog prijatelja, odmah se razveselio i potrčao mu u zagrljaj.