PRVI GOL SEZONE U PL / Mateo Kovačić fantastično zabio i potvrdio pobjedu Chelseaja, Ivan Perišić na klupi u slavlju Tottenhama

Mateo Kovačić stigao je do prvog gola sezone u Premier ligi

11.3.2023.
20:28

Chelsea je u 27. kolu Premier lige slavio na gostovanju kod Leicestera 3-1.

ZANIMLJIVO U BUNDESLIGI /

Gvardiol zabio prvi gol sezone u Bundesligi u pobjedi Leipziga, Beljo 'asistirao' igraču Bayerna za gol

Poveli su golom Chilwella u 11. minuti, da bi Daka izjednačio u 39. U šestoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Havertz je donio novo vodstvo gostima.

Pobjedu Chelseaja potvrdio je prvim golom sezone u Premier ligi Mateo Kovačić koji je udarcem iz prve sa sedam, osam metara sjajno zabio u 78. minuti. Gol pogledajte ovdje.

Ivan Perišić ostao je na klupi u domaćoj 3-1 pobjedi Tottenhama protiv Nottingham Foresta. Nakon prvih 45 minuta bilo je 2-0, a oba gola zabio je Kane. Son je u 62. minuti povisio na 3-0, a konačan rezultat postavio je Worrall.

Everton je s 1-0 bio bolji od Brentforda, dok su Leeds i Brighton odigrali 2-2. Branitelji naslova engleskog nogometnog prvaka igrači Manchester Cityja u posljednjoj su utakmici subotnjeg programa kao gosti svladali Crystal Palace sa 1-0 (0-0).

Jedini gol na utakmici postigao je Erling Haaland iz kaznenog udarca u 78. minuti nakon prekršaja Oliseha na Gundoganu.

Ovom pobjedom je drugoplasirani City stigao do učinka od 61 boda, dva manje od vodećeg Arsenala koji će u nedjelju gostovati kod Fulhama. Crystal Palace je 12. sa 27 bodova.