ZANIMLJIVO U BUNDESLIGI / Gvardiol zabio prvi gol sezone u Bundesligi u pobjedi Leipziga, Beljo 'asistirao' igraču Bayerna za gol

Joško Gvardiol stigao je do prvog gola sezone u Bundesligi

11.3.2023.
17:31

Nakon što je već dva puta tresao protivničku mrežu u Ligi prvaka, Joško Gvardiol dočekao je gol za Leipzig u Bundesligi.

LIGA PRVAKA JE MOTIV /

Borna Sosa progovorio o dugo iščekivanom transferu: 'Moj cilj je jednog dana otići'

Njegova momčad je s 3-0 pobijedila Borussiju Mönchengladbach u 24. kolu Bundeslige, a hrvatski branič potvrdio je pobjedu u 80. minuti.

Prethodno su mrežu gostiju tresli Werner u 50. i Forsberg u 71. minuti.

Borussia je u 53. preko Plee promašila penal.

Dion Drena Beljo odigrao je prvih 45 minuta u porazu Augsburga 5-3 kod Bayerna, a u 35. minuti glavom je izbacivao jednu loptu, no samo do Pavarda koji pogađa za 3-1 Bayerna.

Gosti su poveli preko Berishe, no već do poluvremena Bayern je imao 4-1 golovima Cancela, Pavarda i Sanea. Berisha je u 60. smanjio na 4-2, Davies u 74. pogodio za 5-2. a konačnih 5-3 u sudačkoj nadoknadi postavio je Cardona. Josip Stanišić ostao je na klupi domaćina.

Eintrach i Stuttgart odigrali su 1-1. Za domaćine je zabio Rode, a za goste Silas. Kristijan Jakić za domaćine je igrao od 71. minute, dok je Hrvoje Smolčić ostao na klupi. Kod gostiju Borna Sosa odradio je 90 minuta.

Filip Uremović odigrao je 90 minuta, je Ivan Šunjić priliku dobio od 64. minute u remiju Herthe i Mainza 1-1.