MARKO LIVAJA ZABIO POGODAK ODLUKE ZA AEK: / Olympiakos i Panathinaikos odigrali vrući derbi

AEK je preuzeo vodstvo na ljestvici

4.3.2018.
21:40
Screenshot

U susretu 24. kola grčkog nogometnog prvenstva AEK je pobijedio Panionios 1-0, a pogodak odluke zabio je hrvatski nogometaš Marko Livaja u 21. minuti utakmice.

Lazaros Christodoulopoulos je ubacio s desne strane, a Livaja udarcem glavom svladao slovenskog vratara Matica Kotnika. Bio je to njegov deseti gol za atenski klub u svim natjecanjima.

U derbiju kola Olympiakos i Panathinaikos su odigrali 1-1. Aktualni prvak je poveo u 61. minuti golom Konstantinos Fortounisa iz kaznenog udarca, a izjednačio je Anthony Mounier u 87. minuti, također iz jedanaesterca. 'Pao' je izjednačio s igračem manje nakon što je u 61. minuti isključen Evangelos Oikonomou.

MARKO LIVAJA ZALUDIO GRKE I EKSKLUZIVNO ZA NET.HR OTKRIO: ‘Svaku utakmicu igramo u sjajnoj atmosferi, a Rijeka je pokazala karakter’

AEK je preuzeo vodstvo na ljestvici sa 54 boda, PAOK je drugi sa 52 boda i utakmicom manje, a treće mjesto drži Olympiakos sa 47 bodova. Panathinaikos je tek osami sa 31 bodom.