MARIO MANDŽUKIĆ NA METI TALIJANA NAKON UTAKMICE PROTIV CRVENE ZVEZDE: / 'Nije on Ibrahimović...'

19.2.2021.
8:50

Sjajnu utakmicu odigrali su u Beogradu Crvena zvezda i Milan u drugom krugu Europske lige. Završilo je 2:2, a gol za izjednačenje u posljednjim je trenucima utakmice za Zvezdu zabio Milan Pavkov.

Ante Rebić i Mario Mandžukić igrali su od prve minute za Milan, a napustili su igru u drugom dijelu. Rebića je na poluvremenu zamijenio Leao, dok je Mandžukić izašao u 82. minuti, a ispraćen je zvižducima s tribina Marakane.

IBRAHIMOVIĆ BRUTALNO IZVRIJEĐAN U BEOGRADU: /

Snimka se upravo širi internetom; 'Pi*ko jedna, balijo jedan...'

Još nije u pravoj formi

Mediji nisu baš bili naklonjeni Mandžukiću nakon njegove prve utakmice u prvom sastavu Milana. Gazzetta mu je dala tek ocjenu 5.

Komentirao je njegov na stup za Sky Sports legendarni talijanski nogometaš Giuseppe Bergomi.

"S Mandžukićem morate imati strpljenja, morate čekati da se vrati u optimalno stanje. On nije Ibrahimović. Šveđanin kontrolira visoke lopte i spušta ih, a zatim dobro dodaje. Po mom mišljenju, Mandžukić bi bio bolji na nekoj drugoj poziciji, iako može odigrati na poziciji centarfora", rekao je Bergomi.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.