MARCELO GOLČINOM UTIŠAO VAHIN JAPAN: / Brazil slavio u Francuskoj, Neymar zabio i promašio penal

Nogometne reprezentacije Brazila i Japana odigrali su u Francuskoj prijateljski susret u kojem je Titeova momčad slavila s 3:1.

10.11.2017.
15:31
Screenshot

Prva zvijezda utakmice bio je Neymar. U desetoj minuti zabio je za vodstvo Brazila iz penala, a isto mu nije pošlo za rukom šest minuta kasnije.

Vratar je odbio njegov udarac s bijele točke u korner, a nakon njega Marcelo je prekrasno zakucao loptu u mrežu.

Gabriel Jesus zabio je u 36. minuti za 3:0 dok Japanci su pronašli put do mreže u 63. minuti kad je strijelac bio Makin.

U Kini je pak gostovala Srbija. Momčad Mladena Krstajića slavila je protiv domaćina 2:0 golovima Adema Ljajića i Aleksandra Mitrovića.